Search

Antiskalantlar

Reverse osmosis cihazlarının en verimli şekilde en uzun süre çalışmasını sağlamak için özel olarak üretilmiş her türlü işletme şartına ve besleme suyuna uygun NSF onaylı membran koruyucu ve temizleyicilerimiz.

Buhar kazanlarının kireç ve korozyondan korunması, en verimi ve tasarruflu çalışması için tüm giriş suyu özelliklerine, çalışma basıncına ve metal alaşımına uygun şartlandırma kimyasallarımız.

Soğutma kulelerinin kireç ve korozyondan korunması için özel üretilmiş NSF onaylı ve son teknoloji ürünü kimyasallarımız.

AVM, otel, hastane, üniversite, her türlü yaşam alanı ve sanayide kullanılan kapalı devre ısıtma soğutma sistemlerinin kimyasal şartlandırması için şartlandırma endüstrisindeki en güncel bilgilere göre formüle ettiğimiz kimyasallarımız

Jeotermal tesislerde jeotermal akıntının geçtiği borularda ve ısı eşanjörlerinde kabuklaşma, kireç ve korozyonu önleyen jeotermal şartlandırma kimyasallarımız.

Tesislerinizdeki içme ve kullanma sularının şartlandırılmasında güvenle kulanabileceğiniz ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018 standartlarına uygun şekilde üretilmiş kimyasallarımız.

Şartlandırmasını yaptığımız buhar kazanı, kapalı devre ısıtma sistemleri, soğutma kuleleri gibi tüm ısıtma soğutma sistemlerinde kireç temizliği, flushing, yağ gres temizliği gibi işlemlerin ünitelere en az zarar ile en etkili şekilde yapılmasını sağlamak için imal edilmiş kimyasallarımız.