image01 image02 image03 image04

HAKKIMIZDA

Cemkimsan uzman ekibi, yaratıcı çözümleri ve çevre dostu politikaları ile müşterileri, çalışanları ve çevre için değer yaratmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Cemkimsan, yüksek teknoloji ürünü ve çevre dostu kimyasalları ile sistem ömrünü ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşır.

İLETİŞİM

Danışmak istediğiniz bütün  konular için bize ulaşabilirsiniz. İrtibat Numaralarımız: (216) 573 40 14 - 15 info@cemkimsan.com.tr

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Tüm Ürünler
İçme ve Kullanma Suyu

İçme ve kullanım sularında suyun ve suyun bekletildiği depoların temiz olması çok önemlidir. Depoda her zaman taze su kullanıldığından, daha önceden basılmış olan suyun şartlandırılmış bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. İçme ve kullanım sularında dezenfeksiyon amaçlı ve depolarda kireç ve korozyon önleyici amaçlı kimyasal kullanılmalıdır.

Detaylı Bilgi
Biyositler

Biyositler açık ve kapalı devre sistemlerde mikroorganizma, yosun, bakteri gibi sisteme zarar veren oluşumların engellenmesi için kullanılan kimyasallardır. Biyositler bu oluşumların sisteme vermiş olduğu zararı minimuma indirgemektedir. Firmamızca üretilen biyositler her çeşit biyolojik oluşuma çözüm olabilmektedir.

Detaylı Bilgi
Buhar Kazanı Kimyasalları, Korozyon Korozyon İnhibitörleri

Buhar kazanı kimyasalları buhar kazanlarında oluşan kireç ve korozyon problemlerine karşı önleyici kimyasallardır. Korozyon inhibitörleri olarak da bilinen kimyasallar, sistemlerde sudaki minerallerin kazan çeperlerine yapışmasını ve kimyasal reaksiyon vermesini engellemektedir. 

Detaylı Bilgi
Kapalı Devre Kimyasalları

Kapalı devre sistemlerinde korozyon sık rastlanan bir problemdir. Kapalı devre kimyasallarının kullanımı ile bu problemleri aşmak mümkündür. . Kapalı devre kimyasalları kullanımında miktar ve uygulama şekli çok önemlidir ve uzman mühendislerin tavsiye ve yönlendirmeleri ile kullanılmalıdır.

Detaylı Bilgi
Antiskalantlar

Antiskalantlar Reverse osmosis cihazlarında membran koruyucu üründür. Membranların tıkanmasını ve kapasite kaybını önler, faydalı kullanım ömrünü uzatır. Firmamızda her özellikte cihaz ve giriş suyu değeri için antiskalant üretilmektedir.

Detaylı Bilgi
Sistem Temizlik Kimyasalları, Taş Asitleri

Taş asitleri her türlü sistemde oluşan kireç problemini ortadan kaldırmak için kullanılan ürünlerdir. Sistemlerde önce taş asidi ile temizlik yapılır, daha sonra nötralizasyon kimyasalıyla sistem dengeye getirilir. 

Detaylı Bilgi
Soğutma Kule Kimyasalları

Soğutma kule kimyasalları açık ve kapalı devre soğutma kulelerinde kireç ve korozyon önleyici ürünlerdir. Soğutma kulelerinin faydalı kullanım ömrünü uzatır ve enerji kayıplarının önüne geçilmesi sağlar. Firmamızda bütün kullanım suyu değerleri ve kule çeşitleri için soğutma kule kimyasalları üretilmektedir.

Detaylı Bilgi