image01 image02 image03 image04
HOŞGELDİNİZ CEMKİMSAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Cemkimsan, 1980 yılından beri Asit Bazlı Ürünler, Atık Su Sistemi Islah Ürünleri, Tank, Kargo, Ambar Temizlik ve Bakım Ürünleri, Tatlı Su Ürünleri, Temizlik ve Bakım Kimyasalları, Test Kitleri, Yakıt Katkı Maddeleri, Su Şartlandırma alanında uzman ekibi, yaratıcı çözümleri ve çevre dostu politikaları ile müşterileri, çalışanları ve çevre için değer yaratmaktadır.
DEVAMI

HAKKIMIZDA

Cemkimsan, denizcilik sektörünün bütün kimyasal ihtiyaçlarına yüksek kalite ürünleri ve çevre dostu politikaları ile cevap vermektedir. 

HİZMETLERİMİZ

Cemkimsan, IMO belgeli kimyasalları ile işletmelerin yatırımlarına en yüksek faydayı en ekonomik koşullarda sağlamayı hedefler. 

İLETİŞİM

Danışmak istediğiniz bütün  konular için bize ulaşabilirsiniz. İrtibat Numaralarımız: (216) 573 40 14 - 15 info@cemkimsan.com.tr    

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Tüm Ürünler
Asit Bazlı Ürünler

Asit bazlı ürünlerimiz gemilerdeki her türlü sistemdeki kışırı temizlemek için üretilmiş kimyasallardır. Çimento kalıntıları temizleyiciler, seperatör temizleyiciler ve metal parlatıcılar asit bazlı ürünlerimiz arasındadır. Asit bazlı ürünlerimiz ideal formülleri ile en hassas metallere dahi zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Atık Su Sistemi Islah Ürünleri

Atık su ıslah ürünlerimiz gemilerin tuvalet, lavabo ve atık su hatlarında organik ve inorganik maddeler, ürik asit, kireç kalıntıları ve lekelerini temizleyen ürünlerdir. Atık su ıslahında kullandığımız biyolojik ve kimyasal ürünler tıkanmalara ve rahatsız edici koku yayılmasına karşı etkilidir.

Detaylı Bilgi
Tank, Kargo, Ambar Temizlik ve Bakım Ürünleri

Temizlik ve bakım ürünlerimiz gemilerde her türlü yüzey ve sistemde karbonlaşmış yağ ve gres kalıntılarının, fuel oil ve petrol artıklarının ve çok çeşitli leke ve birikintilerin temizlenmesinde ve temizlik sonrası bakımlarında kullanılır. 

Detaylı Bilgi
Tatlı Su Ürünleri

Tatlı su ürünlerimiz gemilerde kullanım suyu için üretilmiş olan toz ve tablet dezenfektanlardır. İçerdikleri yüksek oranda klor ile az kullanım ve kısa sürede etki edebilmektedirler.

Detaylı Bilgi
Temizlik ve Bakım Kimyasalları

Temizlik ve bakım kimyasallarımız gemilerde kullanılan hava kuler cihazlarının, elektrik motorlarının, filtrelerin, sintinelerin ve diğer yüzeylerin temizliğinde ve bakımında kullanılır. Temizlik ve bakım kimyasallarımız hoş kokuludur ve kolayca uygulanır.

Detaylı Bilgi
Test Kitleri

Test kitlerimiz gemilerde ana makine, buhar kazanı ve sıcak su kazanın ölçüm ve takibi için kullanılır. Sıcak ve soğuk su tesisatlarında risk oluşturabilecek bütün parametreler için hassas ölçüm yapabilen kitlerdir.

Detaylı Bilgi
Yakıt Katkı Maddeleri

Yakıt katkı maddelerimiz dizel makineler, ısıtıcılar ve kazan brülörlerinde akaryakıtın sorunsuz yanmasını sağlar ve maksimum enerji üretimine yardımcı olur. 

Detaylı Bilgi
Su Şartlandıma

Su şartlandırma kimyasalları gemilerde bulunan sıcak su, buhar kazanları, buhar hatları ve ana makinelerin kireç ve korozyona karşı korunmasını sağlar. 

Detaylı Bilgi